Chladící agregáty

Chladící agregáty patří již více než 27 let ke světové špičce v daném oboru. Nejenom spolehlivostí, ale hlavně chladícím výkonem přesvědčují zákazníky o tom, že termoelektrické chlazení není jen levnější alternativou kompresorových systémů. Nespornou výhodou termoelektrického chlazení je absence kompresoru - jakýchkoliv kapalných médií = veliká odolnost vůči vibracím, nízká hmotnost atd. Důkazem jsou naši zákazníci, např. České Dráhy, lokomotivy v povrchových dolech Sokolovská uhelná a.s.,ČSAD, Tatra - Paris - Dakar, sanitní vozy, hygienické stanice - převozy vzorků vody, krve... atd.

Termoelektrické chladící jednotky přinášejí do segmentu trhu s autochladničkami dosud nevídanou možnost.

Každý zákazník má na výběr nejen vhodný izolovaný box, ale také vhodný chladící agregát, kterým  svůj box může vybavit. Tímto stavebnicovým systémem je také umožněno to, že si zákazník může zakoupit jen chladící agregát, a sám (či naše firma) si jej zabuduje do jakéhokoliv jiného izolovaného boxu. Montáž je velice jednoduchá; z pravidla netrvá déle jak 20 min. Naše autochladničky jsou samozřejmě dodávány již ve zkompletovaném stavu.
Pár slov o kvalitě produktů Supercool
Všechny níže uvedené chladící agregáty jsou určeny pro mobilní dopravní prostředky. Agregáty jsou dále vybaveny senzorem proti přehřátí. Jelikož jsou všechny agregáty také určené pro provoz na lodích; ventilátory jsou vybaveny kuličkovými – nerezovými – zapouzdřenými ložisky = velká odolnost vůči prachu, vlhkosti, korozi a vibracím = životnost 50-70 tis.hod. Chladící agregáty chladí 32°C pod okolní teplotu !, na ekonomický chod (jen u některých modelů) 15 -17°C. Agregáty pracují v libovolné poloze.
 

Nejprodávanější

8000
8800180008800
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem